Світова платіжна компанія відкриває торговий центр у метавсесвіті

Платіжна компанія Worldine відкриває торговий центр у метавсесвіті Decentraland.

Віртуальний ТРЦ матиме дев’ять магазинів, разом з німецьким банком Consorsbank, швейцарським розкішним готелем The Chedi Andermatt і брендом безалкогольних спиртних напоїв Naked Life.

Мета такого торгового центру – допомогти роздрібним продавцям, постачальникам послуг та банкам створити свою присутність у Web 3.0 модульним способом. Це дозволить компаніям перевірити, як реагує їхня аудиторія і чи можна використовувати для роботи потенціал метавсесвіту.

Ми вважаємо, що метавсесвіт, поруч зі стаціонарними торговельними точками та електронною комерцією, є каналом продажів майбутнього. Рішення про відкриття торгового центру Worldline відображає це бачення, – зазначив експерт з питань метавсесвіту у Worldline Саша Мюнгер.

Зазначається, що стартовий пакет дає орендарям віртуального ТРЦ платіжну функцію Worldline та набір рекламних послуг. Додатково можна отримати таргетовану рекламу і доповнену реальність.

*Decentraland – це віртуальний світ на основі блокчейну, який дозволяє окремим особам і організаціям створювати, використовувати та монетизувати власний контент.

Віртуальний ТРЦ у Дубаї 

Раніше ми розповідали, що в середині лютого дубайська холдингова компанія Majid Al Futtaim анонсувала відкриття віртуального торгового центру Mall of the Metaverse.

Він також працюватиме на основі Decentraland, користувачі зможуть створювати власні віртуальні активи та продавати їх. Об’єктом торгівлі може бути будь-що цифрове, наприклад, об’єкти цифрового мистецтва.

Крім цього, відвідувачі Mall of the Metaverse можуть брати участь у різноманітних заходах у всьому світі, від ігор до спілкування.

Джерело: Worldine

Читайте також: Amazon планує запустити NFT платформу