Arricano святкує Всесвітній день «Лего» у своїх ТРЦ

Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія та девелопер торговельно-розважальних центрів Проспект, РайON у Києві, City Mall у Запоріжжі та Сонячна галерея у Кривому розі запрошує на День «Лего», який святкується 28 січня, до всіх своїх ТРЦ. Всі охочі зможуть долучитися до будівництва з популярного конструктора та взяти участь у розіграші наборів «Лего».

Arricano підтримує сімейні цінності та наголошує на важливості цінувати кожний момент. Тож, аби наповнити вихідні прекрасними емоціями та провести суботу у колі рідних і близьких, Arricano збирає друзів у своїх ТРЦ на святкування Всесвітнього дня «Лего».

ТРК Проспект пропонує під час «Великого будівництва» разом зібрати замок із майже 30 тисяч лего-деталей.

У ТРК Сонячна галерея разом з Fly Kids та у ТРК City Mall за підтримки Ашан гості створюватимуть яскраві проєкти з найпопулярніших конструкторів.

«Яскраве будівництво» до Всесвітнього дня «Лего» у ТРЦ РайON 28 січня завершить серію активностей у Family Space для дітей, які торговельний центр проводив упродовж зимових шкільних канікул. Відвідувачі поринуть у захоплюючий світ «Лего» разом з викладачами STEM-школи INVENTOR.

Також гості усіх ТРЦ зможуть взяти участь у розіграші наборів популярного конструктора.

«Ми переконані, що зараз не час відкладати життя на потім. Варто втілювати мрії сьогодні, а не чекати кращих часів. Наша мета — створювати щасливі та приємні моменти для відвідувачів у наших ТРЦ, тому ми організували активності до Дня народження культового бренду. Будемо надихатись, будувати та отримувати позитивні емоції разом 28 січня», — розповіла СМО Arricano Інна Морозова.

Партнери заходів до Всесвітнього дня «Лего»: мережа Будинок іграшок, STEM-школа INVENTOR, гіпермаркет Ашан та дитячий розважальний центр Fly Kids.

Читайте також: Arricano відкрила безкоштовний Family Space у столичному ТРЦ РайON