IKEA замінила російських постачальників деревини на європейські

IKEA змогла в короткий термін знайти заміну постачальникам з росії та білорусі після виходу з ринку. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters з посиланням на менеджера з глобальних постачання деревини та лісового господарства холдингу Inter IKEA Ульфа Йоханссона.

До березня 2022 року росія була п’ятим за величиною постачальником у портфелі IKEA, а білорусь займала шостий рядок. Після закриття бізнесу в рф в компанії вирішили переглянути довгострокову стратегію закупівлі деревини з фокусом на інші країни.

«Зараз також схоже, що ринок сировини трохи знижується, тому, можливо, зараз ситуація трохи простіше», — прокоментував Йоханссон. За його словами, перехід компанії на закупівлю деревини в інших країнах дозволив досягти зниження цін після різкого зростання під час пандемії.

IKEA оголосила про зупинення операційної діяльності на російському ринку у березні минулого року. Влітку компанія прийняла рішення остаточно піти з країни і виставила на продаж чотири виробничі майданчики.

Майбутнє роздрібних магазинів IKEA у складі торговельно-розважальних центрів МЕГА в одинадцяти містах росії поки що залишається невідомим. Тим часом Ingka Group продовжує здійснювати управління торговельними центрами в штатному режимі.

Читайте також: Decathlon остаточно йде з росії