Arricano вирішила провести делістинг акцій

Акціонери Arricano Real Estate Plc, керуючої компанії та девелопера низки торговельно-розважальних центрів в Україні, ухвалили рішення про делістинг акцій із фондового майданчика на AIM (Alternative Investments Market) Лондонської фондової біржі (LSE) з 17 січня 2023 року.

«Arricano Real Estate Group plc повідомляє, що рішення щодо запропонованого скасування допуску звичайних акцій компанії до торгів на AIM і прийняття нового статуту були прийняті акціонерами на загальних зборах», — повідомила компанія на сайті LSE.

Згідно з повідомленням, останнім днем торгів акціями Arricano буде 16 січня 2023 року, а з 7:00 17 січня 2023 року допуск до торгів буде анульований.

Компанія також призначила Asset Match для проведення позабіржових угод із акціонерами.

Акції Arricano торгуються на AIM LSE з вересня 2013 року.

Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торговельно-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та керує п’ятьма торговельними центрами в країні загальною площею 147,6 тис. кв. м: РайON та Проспект у Києві, Сонячна галерея у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ) та земельні ділянки для подальшого будівництва трьох об’єктів, що знаходяться на стадії проєктування. Компанія також проводить будівництво київського ТРК Lukianivka.

Чистий прибуток Arricano Real Estate Plc за 2021 рік склав $37,9 млн, що в 1,8 раза більше за показник 2020 року.

Станом на січень-2023 акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом з Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдом та Рауно Тедером. Сукупний пакет акцій Тедера складає 70,86%.

Читайте також: Arricano забезпечила генераторами чотири своїх ТРЦ