«Картковий модуль» у Фокстрот: понад 1 млн грн продажів у кредит за час «пілоту»

Ритейлер спільно з компанією «Сучасні Фінансові Рішення» (відома на ринку як «Фінансовий Брокер») закінчив пілотний запуск нового інструмента споживчого кредитування — програмне забезпечення «Картковий модуль» та інтегрує його у наявний комплекс фінансових інструментів бренду.

Програма допомагає швидко та зручно організувати оформлення споживчого кредиту на покупку товарів в системі «Єдине вікно» із використанням цифрових карток покупця з банківського додатку. Як результат, лише за період пілоту продажі через картковий модуль перевищили 1 млн грн.

«Як новий для ритейлерів продукт, він ще проходить етапи впізнаваності. Втім, ми вже за період запуску маємо гідні результати, які свідчать про ефективність та подальші перспективи впровадження такої програми. Для продавців він сприяє збільшенню середнього чека. Для покупців, які мають при собі лише смартфон, він дає можливість оформити покупку в кредит по картці банку з наявним на ній кредитним лімітом у будь-якому магазині мережі», — зазначив  начальник відділу розвитку та управління додатковими сервісами у Фокстрот Руслан Дорошенко.

Переваги «Карткового модуля» для клієнтів:

  • оформлення кредиту займає не більше 3 хвилин;
  • не потрібні оригінали паспорту та ІПН;
  • кредитний договір — у цифровому форматі (ніяких паперів).

Переваги для ритейлерів, що візьмуть «Картковий модуль» в операційну роботу:

  • дохід без сплати еквайрингу;
  • вищий середній чек;
  • ефективність залученого трафіку.

«Пілот, проведений у Фокстрот, показав, що цей інструмент не лише зручний, а й актуальний в сучасних умовах ведення бізнесу при системних та аварійних відключеннях живлення. Адже при зверненні до магазину клієнту необхідно мати при собі тільки смартфон та встановлений мобільний застосунок інтернет-банкінгу. Робота «Карткового модуля» адаптована до викликів кожного дня. Адже від покриття 4/5G ми зовсім не залежимо. Продаж товару в кредит з оформленням через «Картковий модуль» можна виконати з мінімальним покриттям та зі смартфона», — прокоментувала виконавчий директор компанії «Фінансовий Брокер» Тетяна Віканова.

Як це виглядає на практиці
  1. Клієнт обирає бажаний товар та повідомляє продавця про бажання купити його в кредит;
  2. Продавець формує рахунок, вносить фінансовий телефон клієнта у ПЗ «Картковий модуль»;
  3. Клієнт підтверджує намір на розстрочку у своєму застосунку і забирає товар.

Участь у тестуванні «Карткового модуля» взяли ОТР банк, ПУМБ та Глобус Банк. Серед банків, чиї картки незабаром також стануть інструментом кредитування через єдине вікно «Фінансового Брокера» в торгових залах мережі Фокстрот — Сенс Банк, А-Банк, Спортбанк, УкрСибБанк.

Читайте також: Як Фокстрот налагодив роботу магазинів під час блекауту