“Ашан” подвоює присутність в рф і відкриває нову мережу магазинів

Французький рітейлер “Ашан” планує відкрити в рф ще одну мережу магазинів. Вона матиме назву “Мій Ашан” і там продаватимуть товари під власними брендом мережі. 

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на Auchan Retail Russia.

За інформацією медіа, “Мій Ашан” пропонуватиме асортимент приблизно з 900 найменувань і 90% цих товарів продаються під власним брендом компанії.

У “Ашан” заявляють, що їх місія в країні-агресорці – «забезпечення населення якісними продуктами за доступними цінами».

Скандал з “Ашан”

Попри початок повномасштабної війни рф проти України, французький гігант не покинув російський ринок і не збирається цього робити. Компанія обіцяла припинити нові інвестиції, а тепер подвоює присутність в рф.

У лютому історія набрала нових обертів, адже видання The Insider, Le Monde і Bellingcat оприлюднили спільне розслідування.

У ньому йдеться про те, що російський підрозділ “Ашан” від початку повномасштабної війни постачає товари для російських військовослужбовців на територіях окупованих областей України.

Компанія також допомагала військкоматам набирати мобілізованих з-поміж власних співробітників.

В українському офісі заявили, що шоковані цими результатами і вимагають пояснень від головного офісу.

У Франції ж відповіли, що деякі факти у розслідуванні були неправильно трактовані журналістами і компанія не фінансує жодних “гуманітарних” зборів для армії рф.

Але розслідувачі наполягали, що керівництво рітейлера знало, куди поставляються товари російської філії і навіть брало участь у маскуванні постачань для міноборони рф.

Вже наприкінці лютого Національне агентство з питань запобігання корупції внесло французький рітейлер “Ашан” у перелік міжнародних спонсорів війни.

Джерело: Reuters.

Читайте також: Перше інтерв’ю Марти Труш після призначення на посаду СЕО “Ашан”