Ашан відкрив перший в Україні магазин без касирів та продавців

Для того, щоб потрапити до автономного магазину, необхідно встановити додаток Ашан. На нього покупець отримує QR-код, який є ключем до магазину. Далі клієнт самостійно здійснює покупки та розплачується на касі самообслуговування.

Перші покупці вже протестували систему. Магазин формату Pick up Point у новому концепті residence розташований на території житлового комплексу Комфорт Таун у Києві за адресою вул. Регенераторна, 4. Площа магазину складає 45 кв. м.

«Це вже друга торгова точка Ашана у цьому мікрорайоні. Перша показала себе дуже успішно, тому відкриття нового магазину лише посилить позиції мережі у мікрорайоні», – розповіли представники ритейлера.

У компанії пояснили, що обрали саме цей житловий комплекс для пілота ще й тому, що тут живуть переважно молоді люди, які працюють у сфері нових технологій. Для них важливо відчувати діджиталізацію у всіх сферах життя і Ашан дає своїм клієнтам таку можливість. В асортименті представлено понад 1000 товарів широкого вжитку. Магазин працюватиме цілодобово.

Pick Up Point – це найменший формат мережі площею 50-100 кв. м та з асортиментом 600-2000 найменувань. Завдання формату – залучення нових клієнтів, розширення та підвищення впізнаваності бренду Ашан – поширення програми лояльності, інформування про послуги та переваги компанії. У Києві працює вже понад десять торгових точок формату Pick Up Point.

Довідка. Ашан – міжнародна мультиформатна компанія-ритейлер, яка була заснована у 1961 році у Франції. В Україні перший магазин було відкрито у 2008 році. Наразі мережа представлена ​​у 9-ти містах і налічує понад 30 магазинів, у тому числі гіпермаркети, супермаркети, магазини біля будинку та точки pick up point. Також компанія розвиває електронну комерцію біля всієї країни.

Джерело