Річниця мережі OFFTOP: 40 бутиків у 17 містах

За рік роботи мережа бутиків OFFTOP від ​​«Сільпо» зросла до 40 магазинів у 17 українських містах.

OFFTOP – це формат «емоційних магазинів», в яких продаються різноманітні аксесуари для вечірок та подорожей, будинку та хобі.

Сьогодні мережа OFFTOP налічує 5 окремих бутіків у Києві та Одесі, а також 35 бутикових зон у супермаркетах «Сільпо» (формат shop-in-shop) у 17 українських містах. Частина бутиків відкриваються у колаборації з кафе FEEL___trd. Усередині є кімнати з фотостудією OFFTOP Foto – простір для селфі, де можна скористатися послугами професійного фотографа та навіть візажиста.

«Коли у грудні 2020 року ми запускали OFFTOP, то надихалися досвідом інших країн, а також консультувалися зі світовими експертами. В Україні ніша емоційних товарів була фактично вільною, тому нам вдалося її успішно зайняти. Весь рік ми експериментували з інтер’єром та асортиментом товарів, адаптуючись до запитів та потреб гостей. Нам вдалося створити унікальну атмосферу, яка дозволяє дарувати радість та щасливі враження гостям», – розповідає керівниця проекту Ната Бачіашвілі.

Асортиментний ряд у бутиках OFFTOP налічує понад 2 000 найменувань товарів: подарунки, декор, канцтовари, посуд, гаджети, дитячі іграшки, все для вечірок, товари для творчості та спорту. Серед нового товару – декоративна косметика виробництва торгової марки Wow Glow.

2021 року OFFTOP також розробив власну упаковку товару. Таким чином, мережа поступово планує переходити на продаж товарів у власній упаковці.

Джерело