АТБ роздає безкоштовні сертифікати на продукти – хто може їх отримати

Мережа супермаркетів “АТБ” допомагає жителям окупованих та деокупованих територій разом з Всесвітньою продовольчою програмою та ADRA Ukraine.

В рамках ініціативи роздають електронні продовольчі сертифікати для підтримки всіх жителів Херсонської громади на суму 3000 гривень. На цей ваучер можна буде придбати продукти харчування в будь-якому магазині "АТБ".

Херсонці отримають ці сертифікати автоматично, через свої смартфони. Їм мають прийти ва повідомлення від відправника "UN WFP". Перше смс підтверджує право на отримання цієї допомоги, а друге містить номери сертифікатів (з восьмизначними номерами).

Електронними сертифікатами є саме ці повідомлення, їх потрібно пред’явити на касі “АТБ” під час здійснення покупок.

Хто отримає сертифікати?

Ваучери загальною вартістю 3000 грн може отримати кожен мешканець Херсонської громади, один сертифікат має ціну 500 грн.

Тобто всього має прийти 6 номерів електронний сертифікатів і витратити їх потрібно протягом двох місяців.

Зауважте, що одна людина може отримати сертифікати не більше ніж на 5 членів домогосподарства, якщо вони підтверджені документами. Окрім “АТБ”, херсонцям надсилають і сертифікати для магазинів “Сільпо”.

Перевести сертифікати у готівку - не можливо, але якщо сума обраних товарів перевищить суму ваучера, ви можете доплатити різницю.

За один раз можна використати необмежену кількість ваучерів. Перший етап програми пройшов у лютому 2023 року, але якщо вам ніяк не приходить смс-повідомлення або у вас немає телефону, можете зареєструватися для отримання сертифікатів у паперовій формі на пунктах роздачі.

Усю інформацію можна уточнити за номером 0800600122.

Джерело: "Район.Херсон"

Читайте також: Мережа “Чудо маркет” відкриє точку в ТРЦ BAOBAB у ексклюзивному форматі