McDonald’s запустив доставку Bolt Food у кількох українських містах

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s почала співпрацювати з сервісом доставки Bolt Food. Доставка запрацювала у тестовому режимі з 29 березня.

Це має розширити доступність McDelivery, клієнти McDonald’s тепер можуть обирати серед двох сервісів - Bolt Food та Glovo.

У мережі зазначають, що спершу доставка працюватиме лише з 21 ресторана у столиці та 4 ресторанів у Львові.

У компанії обіцяють, що після закінчення тестового періоду, який потрібен для відпрацювання усіх процедур, послуга стане доступною і для інших ресторанів у Києві та Львові.

Згодом ареол доставки планують розширити і на інші міста, у яких працює Bolt Food.

Попри виклики воєнного часу, ми продовжуємо покращувати досвід клієнтів. Завдяки співпраці з новим партнером з доставки Bolt Food ми стаємо ще ближчими до наших клієнтів і надаємо їм можливість максимально зручно робити замовлення через звичний для них сервіс. Розвиток партнерств і розширення бізнесу сьогодні є дуже важливим для зміцнення української економіки та внеску в її подальше відновлення, - каже генеральна директорка McDonald’s в Україні, Чехії та Словаччині Юлія Бадрітдінова.

Замовити доставку із ресторанів McDonald’s можна через мобільний застосунок Bolt Food на адресу у радіусі двох кілометрів. Замовлення обіцяють доставити протягом 30 хвилин.

Новий McDonald’s у Броварах

Раніше ми розповідали, що у Броварах Київської області збудують ще один ресторан швидкого харчування McDonald’s.

Для того, щоб прокласти під’їздні шляхи до закладу, необхідно зрізати 13 старих каштанів біля будинку на вулиці Київська, 162. На це Виконком вже надав дозвіл підприємству “Смайл Контракшн”.

За усю знищену рослинність компанія зобов’язана заплатити місту відновну вартість, яка становить 455 тис. 836 грн. Також “Смайл Контракшн” вже купила для міста 40 дерев, серед яких 20 сакур.

Читайте також: McDonald’s створив шпалери для смартфонів, які закликають користувачів донатити