“АТБ” розширює програму доставки товарів через поштові відділення

З початку 2023 року мережа супермаркетів “АТБ” розпочала масштабування свого проєкту доставки товарів на деокуповані прифронтові території України через поштових операторів.

Тепер послугою можуть скористатись жителі багатьох містечок Донецької та Херсонської областей.

Для отримання необхідних продуктів, чи інших товарів, люди можуть скористатися будь-яким відділенням “Укрпошти” чи “Нової пошти”.

Сьогодні географія доставки продуктів та інших товарів збільшилась, тепер вона перевищує 150 населених пунктів Харківщини, Донеччини та Херсонщини. Перелік оновлюється та розширюється кожного дня.

Мета цього проєкту – підтримати мешканців звільнених та прифронтових регіонів країни, допомогти їм налагодити побут та повернутися до нормального життя.

“Пілотним” регіоном у реалізації ініціативи стала звільнена Харківщина, яка сильно постраждала від дій окупантів. Через це багато рітейлерів не могли відновити повноцінну роботу на деокупованих територіях.

Тепер мешканці цих міст і селищ можуть протягом двох-п’яти днів отримати на поштове відділення майже буть які товари мережі.

Як скористатися послугою?

Процес замовлення майже такий самий, як покупки в інтернет-магазині “АТБ” і містить всього чотири кроки.

 • Крок 1
  На сайті оберіть свій населений пункт у спеціальній формі вибору, наприклад, Ізюм.
 • Крок 2
  Наповніть кошик потрібними товарами, оберіть службу доставки та оформіть замовлення до кінця.
 • Крок 3
  “АТБ” отримує ваше замовлення, збирає його та передає в кур’єрську службу.
 • Крок 4
  Посилка прибуває у відділення обраного вами поштового оператора, залишилось лише оплатити доставку.

Зауважте, що вага вашого замовлення може становити від 10 до 100 кілограм, в залежності від ліміту відділення, на яке обрана доставка. Замовлення в межах цього проєкту можна так само відстежити в режимі реального часу, як і будь-яку іншу посилку.

Джерело: АТБ

Читайте також: “Сільпо” роздає ваучери на 6600 грн на купівлю продуктів – як їх отримати