АТБ тимчасово припиняє діяльність магазинів у Донецькій області

У зв’язку зі стрімким загостренням військової ситуації на Донеччині компанія «АТБ-маркет» тимчасово припиняє діяльність магазинів торгової мережі «АТБ» у регіоні. Таке рішення зумовлене високими ризиками небезпеки життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників магазинів, суттєвими труднощами з безперебійним постачанням продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також запровадженням у галузі особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану.

До початку повномасштабної військової агресії на Донеччині працювало 57 магазинів торгової мережі «АТБ». За час військових дій компанія була змушена закрити 53 магазини, з них 28 було пошкоджено під час ракетних та артилерійських обстрілів.

За період окупації регіону, агресором було захоплено та присвоєно 24 магазини торгової мережі «АТБ». На їх базі відкрито російські аналоги мереж «Міра», «Ситий маркет», «ТМ Маркет» та інші.

Останнім часом, на Донеччині працювали 4 магазини торгової мережі «АТБ»: у Покровську, Селідовому, Добропіллі та Новогродівці.

Незважаючи на всі складнощі ведення бізнесу у воєнний час, корпорація АТБ стрімко відновлює діяльність на звільнених від окупантів територіях України та продовжує свій розвиток у мирних регіонах країни. З травня місяця відновлено роботу понад 150 магазинів у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

В даний час понад 1140 магазинів компанії працюють по всій Україні.

Читайте також: В Україні розробили проект методики оцінки збитків за зруйноване майно підприємств