АТБ відновлює роботу магазинів у Херсоні

Компанія АТБ однією з перших торгових мереж відновлює роботу магазинів у деокупованому Херсоні. 20 листопада для мешканців міста відкрив двері магазин мережі по вул. Миколаївське Шосе, 30Б. Ще два магазини по вул. Гвардійської Херсонської дивізії, 22А та Людвіка Заменгофа, 1, корпус 2А плануються до відкриття з 23 листопада.

Компанія «АТБ-маркет» доклала максимальних зусиль, щоб у найкоротші терміни усунути всі пошкодження та підготувати магазини до роботи, а головне — надати можливість людям повернутися до мирного життя.

АТБ вже відновив діяльність понад 100 своїх магазинів на звільнених від російських окупантів українських територіях. Раніше повернулися до роботи десятки магазинів АТБ у Сумах та області, на Чернігівщині та Київщині. Йде робота по відновленню діяльності магазинів на Харківщині.

Нагадаємо, з початку повномасштабної військової агресії на території України корпорація АТБ надала українцям гуманітарної допомоги на понад 200 млн грн. Ще понад 300 тонн життєво важливих вантажів за останній місяць було зібрано та передано українським захисникам в рамках загальнонаціональної програми збору продуктів та гуманітарної допомоги, яка реалізується в кожному діючому магазині АТБ.

Читайте також: Фокстрот відкрив перше представництво бренду у звільненому Херсоні