Auchan запускає нову концепцію супермаркету: усередині лише каси самообслуговування

Французька мережа запустила новий формат магазину – великий супермаркет лише з касами самообслуговування. Про це повідомляє видання Wiadomosci Handlowe.

Об’єкт розташований на околиці міста Ясси (Румунія), площею 2000 кв. м та працює в ТЦ Family Market Miroslava. Нова торгова точка ритейлера пропонує понад 11 тис. товарів – від асортименту продуктів харчування, побутової техніки до hand-made виробів.

Як переконують у мережі, одним із найважливіших напрямків у магазині є «Carmangeria» з широкою пропозицією м’ясної продукції. Крім того, є зона «Овочі та фрукти» із ретельно відібраними товарами від місцевих виробників та постачальників, а також «Моя пекарня». У магазині є зона здорового харчування, відділ свіжої риби та морепродуктів. Також у супермаркеті працює ресторан La Masă, де шеф-кухарі Auchan щодня готують традиційні та міжнародні страви.

Пропозиція Auchan Miroslava доповнює широкий спектр послуг, таких як фотопослуги та безкоштовний прокат обладнання для дому та саду протягом 24 годин для учасників MyCLUB Auchan.

Клієнти, які знаходяться неподалік супермаркету, можуть робити покупки в Auchan Miroslava онлайн, оформляючи замовлення на сайті та маючи можливість забрати його в магазині за допомогою безкоштовної послуги Click & Collect. Крім того, тисячі товарів із магазину можна замовити в Інтернеті, на платформах Glovo та Tazz.

Auchan Miroslava – перший торговий об’єкт мережі, оснащений виключно касами самообслуговування.Це дозволяє споживачам сканувати та оплачувати покупки самостійно як готівкою, так і карткою, що значно скорочує час, проведений на касі.

«Відкриття Auchan Miroslava – важливий момент для нас, адже це перша локація у новій концепції великого супермаркету. Ми раді, що маємо можливість запровадити цей формат в інноваційному проекті, розробленому нашим традиційним партнером IULIUS», – прокоментувала Йоана Тоша, директор Auchan Retail Romania Northern Region.

Читайте також: H&M згортає бізнес у росії