SOVA, women’secret та Mr.Scrubber відкрилися у ТРЦ Злата Плаза

За останні два місяці у рівненському ТРЦ Злата Плаза розпочали роботу нові оператори:

  • на 1 поверсі відкрився ювелірний бутік бренду SOVA, перший у Рівненській області. Тут можна випити кави, скористатися ультразвуковим чищенням прикрас та насолодитися сервісом SOVA.
  • магазин однієї з найбільших у Європі мереж магазинів білизни, піжам, одягу для дому, купальників та аксесуарів «women’secret» розпочав роботу у травні на -1 поверсі ТРЦ.
  • на -1 поверсі також відкрився відділ українського бренду косметики «Mr.Scrubber», який вже отримав прихильність багатьох рівнян.

«Незважаючи на важкі економічні обставини та ризики, які несуть рітейлери та девелопери, ми бачимо активність сильних операторів, які змінили акцент експансії на територію західної України. З початку військових дій у нашому ТРЦ відбулося шість ротацій і вдається утримувати нульову вакантність», – зазначив директор ТРЦ Олександр Оверчук.

Довідка. ТРЦ Злата Плаза – торгово-розважальний центр, загальна площа становить 17 600 кв. м, орендна – 12 800 кв. м. Серед основних торгових операторів ТРЦ — відомі національні та міжнародні бренди, у тому числі McDonald’s, Сільпо, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, Brocard, ССС, Будинок іграшок, Chicco, Золотий вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.

Читайте також: У ТРЦ Retroville відновлює роботу Novus