Аврора проводить благодійну акцію на підтримку українських військових

Мережа мультимаркетів Аврора разом з партнерами — БО «Повернись Живим», агенцією лояльності ART NATION та компанією БІЄ ГРУП, що є представником Panasonic, — проводить благодійну акцію на підтримку українських військових.

Акція стартувала 29 вересня 2022 року і триватиме до 10 листопада 2022 року.

Головна мета активності — зібрати 3 млн гривень на дрони для ЗСУ, а разом з цим розважити та відволікти діток на цікаву гру.

Щоб досягти цілі, створена унікальна колекція фішок з супергероями — це всім відомі козаки Грай, Око і Тур, до яких приєдналася також смілива козачка Аврора. Кожен персонаж має чотири втілення, еволюціонуючи разом з Україною. Колекція представляє чотири епохи.

Долучитися до акції дуже просто. Варто лише завітати до будь-якого мультимаркету Аврора та придбати фішку з українськими супергероями. Але можна не зупинятися та зібрати цілу колекцію з 24 фішок із зображеннями справжніх козаків та козачок.

За спеціальною ціною 2 грн у гостей мережі є можливість купувати фішки:

  • за кожні 80 грн у чеку;
  • за покупку товару партнерів.

Кожна придбана фішка — це 1 гривня на дрони для ЗСУ. А якщо купувати фішки за звичайною ціною 10 гривень, то 9 гривень підуть на благодійну ціль.

Партнери, чиї товари беруть участь в акції, також підтримають ініціативу та перерахують благодійні внески до БО «Повернись Живим».

Також в рамках акції «Козаки та Аврора» відбудеться благодійний онлайн-забіг. Взяти участь у цьому заході можуть всі охочі з будь-якого куточка України. Зареєструватися для участі у забігу можна вже зараз на сторінці акції.

Команда Аврора щиро вірить в силу українського народу і закликає всіх сучасних козаків та козачок приєднатися до благодійної акції на підтримку наших захисників.

Докладніше на сторінці акції Козаки та Аврора.

Читайте також: В ТРЦ Караван стартував благодійний проєкт «Янголи Каравану»