JYSK відкриває нові магазини в українських ТРЦ

Мережа магазинів меблів та товарів для дому JYSK розширює свою присутність на українському ринку. Про це повідомив сountry manager JYSK в Україні Євген Іваниця.

У повідомленні йдеться про те, що меблевий ритейлер підписав договір оренди приміщення у київському ТРЦ Караван Outlet.

«Із затримкою через повітряні тривоги, але, нарешті, підписали нову угоду оренди з ТРЦ Караван Outlet у Києві. Відкриття магазину заплановано в лютому 2023 року. Першу угоду підписано в бомбосховищі», — повідомив Євген Іваниця.

Сountry manager ритейлера в Україні додав, що розпочато відновлення магазину JYSK в одеському ТРЦ Riviera Shopping City, який було серйозно пошкоджено внаслідок ракетного удару у травні. Відновити роботу магазину планують до кінця року.

Також цього року готуються відкриття нових магазинів мережі в ТРЦ Happy.Mall (Рівне) та ТЦ МЕНС Простір (Івано-Франківськ).

«Триває перебудова магазинів в ТЦ Novus у Тернополі та в ТРЦ Lavina Mall у Києві в новий формат 3.0. Площу магазину у столичному ТРЦ буде збільшено на 200 кв. м», — зазначив Іваниця.

Мережа JYSK почала розвиватись в Україні як b2c бізнес у 2004 році. Станом на жовтень-2022 працюють 79 магазинів мережі, а також онлайн-магазин JYSK.ua. До 24 лютого налічувалося 85 працюючих магазинів, сім готувалися до відкриття.

У червні JYSK відновив роботу магазину у Бучі (ТЦ Retail Park Bucha), а також відкрив перший з початку війни новий магазин у Львові (ТЦ Fabrik), а згодом — у Червонограді (ТРЦ Майдан). Раніше у планах JYSK на 2022 рік було розширення мережі в Україні до 100 магазинів.

Читайте також: Індекс Самопочуття Рітейлу стартував: в Україні відстежуватимуть динаміку роботи ТЦ