БФК Gulliver забезпечив безперебійність роботи у разі блекауту

Багатофункціональний комплекс Gulliver забезпечив повну автономність об’єкта у разі блекауту за рахунок резервного живлення. Таким чином, ТРЦ і бізнес-центр продовжують працювати безперебійно. Система опалення у БФК представлена власними котельнями, світло генерують 4 генератори. Води вистачить на приблизно 10 днів розумної експлуатації комплексу.

ТРЦ Gulliver забезпечений 2,2 мегаватами потужності, які рівномірно подаються від чотирьох окремих генераторів. Це диверсифікує ризики і практично унеможливлює повне знеструмлення комплексу.

«На сьогодні у разі відсутності світла до офісів бізнес-центру та магазинів ТРЦ подається електропостачання, освітлені зони загального користування, працюють ліфти та частина ескалаторів. Зарезервований гарантований незнижувальний резерв палива в обсязі 90 тонн, що зберігається у резервуарах постачальника та доставляється у БФК за потребою», — повідомили у пресслужбі комплексу.

Система опалення у БФК представлена власними котельнями, які у тому числі під’єднані до живлення від дизельних генераторів. Таким чином, подача теплоносія до приміщень є автономною.

На випадок блекауту, в ТРЦ є резерв технічної води на понад півмільйона літрів. «Цього об’єму вистачить на приблизно 10 днів розумної експлуатації комплексу», — додали в пресслужбі.

Також повідомляється, що стабільний доступ до мережі інтернет вдалося досягти завдяки приєднанню обладнання Інтернет-провайдерів до резервного живлення.

Відмічається, що у разі повітряної тривоги відвідувачі та працівники ТРЦ можуть скористатися безпековою зоною на паркінгу P-1. Укриття обладнане необхідною кількістю місць для сидіння, питною водою, аптечкою та телевізором. Також food-орендарі пригощають гарячими напоями та снеками.

«Для резидентів бізнес-центру відведено укриття у паркінгу P-3. У цій зоні облаштована необхідна кількість робочих місць, місця для сидіння, забезпечений безперебійний доступ до wi-fi, організоване виїзне кафе з гарячими напоями, снеками, а також, звичайно, є питна вода та аптечка. Тобто є все необхідне для повноцінної роботи. Серед додаткових сервісів укриття для орендарів БЦ Gulliver: є настільний футбол, сервіс буккросингу та душові кабіни з гарячою водою. До слова, безпекові зони у тому числі підключені до живлення від генераторів на випадок знеструмлення комплексу» , — зазначили в БФК Gulliver.

Читайте також: В ТРЦ Gulliver представили 3D-моделі експонатів Музею історії міста Києва