Біля ТРЦ Ocean Plaza відкриється новий торговий центр

У торговому центрі передбачені окремі поверхи для найпопулярніших сегментів роздрібної торгівлі, де також буде магазин IKEA. Площа нового ТРЦ становитиме 300 000 кв. м.

На другий квартал наступного року у Києві планується відкриття нового торгового центру Ocean Mall площею 300 тис. кв. м. Він буде з’єднаний з ТРЦ Ocean Plaza, що працює, і об’єднає ряд магазинів. Проект розроблено компанією Mandarin Plaza.

У торговому центрі передбачені окремі поверхи для найпопулярніших сегментів роздрібної торгівлі, де також розміститься магазин IKEA. До того ж, заплановано зону громадського харчування з більш ніж 50 ресторанами.

Водночас на площі 20 тис. кв. м передбачено розважальну територію з лазерним кінотеатром IMAX та дитячою зоною. Окрім того, планується гіпермаркет на 9 тис. кв. м, який буде розташований за 50 м від метро «Либідська».

Як зазначив Віталій Бойко, гендиректор NAI Ukraine (яка виступає брокером проекту), на ринку комерційних приміщень у столиці є дефіцит. Нині у Києві на 1000 мешканців припадає близько 560 кв. м.

За його словами, варто враховувати, що у 2025 році населення столиці планується на рівні 5 млн осіб, а з урахуванням передмістя та туристів – 9 млн.

Джерело