Пофарбувати поло прямо в магазині: що вигадали в Ralph Lauren

Американський бренд одягу Ralph Lauren планує вже до наступного року впровадити нову технологію фарбування одягу, завдяки якій клієнти зможуть самостійно пофарбувати бавовняну сорочку прямо в магазині.

Ralph Lauren спільно з хімічною компанією Dow Chemical працює над новими процесами фарбування бавовни, які знижують використання хімікатів, води та споживання енергії.

При фарбуванні тканини використовуються трильйони літрів води, що еквівалентно 20% світових стічних вод. У зв’язку з цим Dow Chemical розробила проект ECOFAST Pure, на базі якого для фарбування бавовни потрібно на 90% менше хімікатів, на 50% менше енергії та на 50% менше води.

«Наступного року Ralph Lauren зможе запустити щось на кшталт «Кольори на запит» в одному зі своїх флагманських магазинів у Нью-Йорку. Кожен зможе зайти та пофарбувати своє поло Ralph Lauren у магазині. Це можливо завдяки нашій технології», – зазначає генеральний директор Dow Джим Фіттерлінг.

Проект зі сталого розвитку може мати серйозні наслідки для так званої експериментальної роздрібної торгівлі — зусиль рітейлерів із залучення покупців у точки продажу, особливо актуальних в умовах популярності онлайн-шопінгу.

 

Джерело