Bosphorus Development виходить на ринок нерухомості України

Турецька девелоперська компанія Bosphorus Development JSC виходить на ринок нерухомості в Україні. Про це заявив засновник та Голова Наглядової ради Bosphorus Development Мехмет В. Сачакліоглу.

Будівництво першого проекту стартує у першому кварталі 2022 року. Другий проект, не менш масштабний, розпочнуть будувати наприкінці 2022 року.

«В Україні ми вже маємо досить значний земельний банк. На сьогодні це чотири земельні ділянки, ведемо переговори щодо купівлі ще трьох. До старту будівельних робіт ми не хотіли б називати локації. Можу лише сказати, що всі ділянки розташовані у центральній частині столиці», – розповів Мехмет В. Сачакліоглу.

Bosphorus Development
Historia Mall (Bosphorus Development)

Першим проектом у Києві стане багатофункціональний житловий комплекс із торговельними та соціальними об’єктами.

«Проект вже розроблений архітекторами у співпраці з українськими колегами», – зазначив глава Bosphorus Development.

Bosphorus Development
Aqua Florya Mall (Bosphorus Development)

Сачакліоглу вважає, що для реалізації початкових проектів в Україні потрібно близько 500 робітників. При необхідності компанія може привезти із Туреччини висококваліфікований персонал, включаючи менеджмент, інженерів, архітекторів, будівельників.

«Ми вивчаємо це питання з точки зору якості робіт та професіоналізму місцевого персоналу», – сказав Мехмет В. Сачакліоглу.

Bosphorus Development
Koru Florya Residence & Mall (Bosphorus Development)

Довідка. Bosphorus Development – ​​одна з найбільших інвестиційно-девелоперських компаній у Туреччині. Перший девелоперський проект компанія реалізувала у 1970 році. За 51 рік було збудовано понад 5 млн. кв. м нерухомості. Серед знакових проектів — один із найбільших тематичних акваріумів у світі Istanbul Aquarium та найбільший бізнес-центр Istanbul Tower 205. До того ж, у портфоліо компанії є кілька ТРЦ, готель та близько 100 житлових проектів бізнес- та преміум-класу.

Джерело