Підсумки року в АЛЛО: 48 нових магазинів та 50 оновлених точок

АЛЛО у 2021 році відкрила вже 48 магазинів, ще два з'являться до кінця року.

Група компаній АЛЛО продовжує розвивати офлайн-канал продажів з метою розширення присутності на всій території України власних шоу-румів та точок видачі маркетплейсу. За підсумками 2021 року кількість нових магазинів різного формату, відкритих групою під брендами АЛЛО, Mi Store та телеком-операторів, налічуватиме 50. При цьому шоу-руми під брендом АЛЛО у п’яти містах України з’явилися вперше. Також компанія додатково оновила понад 50 торгових точок.

Де і коли відкриються нові магазини

До кінця року заплановано відкриття ще двох нових магазинів – у Києві та Бердянську.

Останній магазин АЛЛО відкрився 18 грудня у Бучі – у ТРЦ Avenir Plaza за адресою: бульвар Леоніда Бірюкова, 2. Магазин став першим у місті.

22 числа у Києві відбудеться відкриття магазину у ТРЦ «Караван Outlet» (вул. Лугова, 12), це буде вже 36-й магазин АЛЛО у столиці. А 25 грудня Бердянськ отримає третій у місті магазин АЛЛО, який відкриється у ТЦ «Екватор» за адресою: просп. Східний, 13/вул. Волонтерів, 73.

Нові магазини матимуть класичний формат (до 160 кв. м). В обох торгових точках будуть представлені основні категорії товарів та розміщені точки видачі товарів маркетплейсу та примірювальні, а в магазині АЛЛО, що відкривається у Бердянську, запланована невелика зона для дітей.

Відкриття листопада: поява флагмана у Києві

У листопаді компанія АЛЛО відкрила три магазини. Нова торгова точка АЛЛО з’явилася у Вознесенську Миколаївської області. АЛЛО МАХ площею 304 кв. м відкрито у харківському ТРЦ «Караван». А у київському ТРЦ Respublika Park з’явився найбільший із магазинів АЛЛО МАХ площею 522 кв. м – флагман офлайн-мережі.

50 реконструкцій за рік

Також протягом року компанія АЛЛО відкрила 50 магазинів у новому форматі та переобладнала ще 50 торгових точок у 30 містах. Одним із них став популярний серед клієнтів магазин АЛЛО, який знаходиться у ТРЦ Piramida у Києві: влітку було відкрито оновлений та втричі більший АЛЛО МАХ площею 260 кв. м.

На кінець 2021 року кількість магазинів компанії під брендами АЛЛО, Mi Store та телеком-операторів налічуватиме 345 точок у 141 місті України.

Довідка. Магазини АЛЛО виконують функцію шоу-румів, де можна протестувати ключові категорії маркетплейсу. Магазини АЛО МАХ мають спеціальну зону побутової техніки Smart Home. У кожному магазині можна оформити кредит та забрати товари, замовлені на маркетплейсі allo.ua.

Mi Store — це монобрендові магазини Xiaomi, мережа яких розвиває група компаній АЛЛО, яка є ексклюзивним дистриб’ютором бренду в Україні.

Також АЛЛО виступає партнером провідних телекомунікаційних компаній України та розвиває на правах франшизи монобрендові магазини Київстар, Vodafone, Lifecell.

Джерело