Британська JD Sports Fashion купує французький спортивний бренд Courir

Британська компанія JD Sports Fashion хоче придбати французький бренд спортивного взуття та одягу Groupe Courir за 520 млн євро.

Це стане першим придбанням британської групи після анонсу амбітних планів розширення у лютому.

Courir має у розпорядженні 313 магазинів у шести країнах Європи і належить Equistone Partners Europe, яка придбала його в 2018 році.

У JD Sports Fashion зазначили, що згідно з французьким законодавством, керівництво Courir розпочне процес консультацій з представниками своїх співробітників. Лише після цього може бути досягнуто зобов’язуючу угоду купівлі-продажу.

Завершення угоди очікується не раніше другої половини 2023 року, оскільки вона також потребує схвалення Європейської комісії. У JD заявили, що 325 млн доларів заплатять з існуючих грошових ресурсів, а 195 млн євро візьмуть у борг на себе.

Суди з Adidas

На німецького виробника спортивного одягу та взуття Adidas подав в суд один з її інвесторів.

Бренд Yeezy стверджує, що в Adidas знали про некоректну поведінку Каньє Веста до розірвання контракту. У німецькій компанії відкидають усі ці звинувачення і називають їх абсолютно безпідставними.

Читайте також: Amazon використовуватиме штучний інтелект для генерації реклами

Сам репер не є стороною у судовому процесі, хоча саме через його антисемітські висловлювання і почався конфлікт.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Adidas розірвав співпрацю з музикантом та дизайнером Каньє Вестом через його антисемітські висловлювання. До цього Вест брав участь у створенні кросівок під брендом Yeezy і через цей інцидент Adidas може втратити до 700 мільйонів євро.

Reuters