Британська M&S інвестує $587 млн у торговельну нерухомість

Ритейлер одягу та продуктів харчування планує відкрити 20 нових великих магазинів у 2023-24 фінансовому році. Про це повідомляє InVenture.

Британська група Marks & Spencer заявила у понеділок, 16 січня, що планує відкрити 20 нових великих магазинів у 2023-24 фінансовому році в рамках інвестицій у розмірі $587 млн.

Інвестиції створять понад 3400 нових робочих місць у Сполученому Королівстві.

У жовтні минулого року M&S виклала плани щодо прискорення радикальної перебудови своїх магазинів, яку вона називає програмою ротації магазинів, щоб виконати початковий п’ятирічний план протягом трьох років до 2025–26 років.

«Магазини є основною частиною майбутнього M&S і є конкурентною перевагою в тому, як клієнти хочуть робити покупки сьогодні, — сказав генеральний директор групи Стюарт Мачин. — Наша програма ротації магазинів полягає в тому, щоб переконатися, що у нас є правильні магазини, в потрібному місці, з потрібним простором».

План включає скорочення кількості магазинів повного асортименту M&S на 67, залишивши 180 магазинів вищої якості та вищої продуктивності, які продають повний асортимент одягу, товарів для дому та продуктів харчування, а також збільшення кількості магазинів лише продуктів харчування на 104 до 420.

Читайте також: Sephora повертається до Великобританії