Budhouse Group стала партнером Асоціації ритейлерів України

Керівництво та колектив RAU вітають Budhouse Group серед партнерів об’єднання провідних гравців українського ринку роздрібної торгівлі.

Budhouse Group – частина великого інвестиційно-промислового холдингу, що працює у секторах енергетики, сільського господарства та нерухомості України. Розпочавши інвестиційну діяльність у 2009 році, BHG концентрується на великих проектах розвитку нерухомості в Україні. Діяльність компанії ґрунтується на інвестуванні, розвитку та управлінні активами нерухомості.

З 2009 року BHG відкрила три торгові центри у різних містах України та один багатофункціональний комплекс. Крім того, розпочато будівництво ще чотирьох об’єктів. В останні роки компанія розвиває ефективні партнерські відносини з великими міжнародними девелоперами, ритейлерами та банками.

Станом на 12 жовтня 2020 року портфель Budhouse Group включає три діючі ТРЦ: Forum Lviv (Львів), Fabrika (Херсон), Lubava (Черкаси). На весну 2021 року заплановано введення в експлуатацію ТРЦ Nikolsky (Харків). Ще ряд ТРЦ знаходяться на різних стадіях девелопменту: Khortitsa (Запоріжжя), Yessa (Одеса), Hartz (Київ).

Також серед об’єктів Budhouse Group: елітний житловий комплекс Linden Luxury Residences (Київ), готель та бізнес-центр Khortitsa Palace (Запоріжжя).

Загальна орендна площа введених в експлуатацію об’єктів BHG перевищує 118 000 кв. м, торгові центри Budhouse Group у 2019 році відвідали 27,6 млн осіб, що на 1% більше, ніж у 2018 році. Загальний товарообіг торгових центрів Budhouse Group у 2019 році становив близько 7,8 млрд гривень. Найбільший приріст у національній валюті був у ТРЦ Lubava (19%). У 2019 році середня вакантність у торгових центрах компанії становила близько 0,2%.

Довідка. Асоціація ритейлерів України – профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та підприємств, безпосередньо пов’язаних із ритейлом. Асоціація діє як незалежна некомерційна організація юридичних осіб.

Серед членів Асоціації понад 60 провідних національних та міжнародних брендів.