Bvlgari відкрили оновлений бутик у Києві

Після реконструкції свої двері знову відкриває київський бутик Bvlgari, який став ще більшим, красивішим та затишнішим. На честь відкриття в Україну привезли рідкісні прикраси з архівної колекції Bvlgari Heritage.

Адреса Bvlgari у Києві залишилася незмінною – в історичному районі на вул. Басейна 6 (ТРЦ «Мандарин Плаза»). Бутик розташовується тут з 2018 року, тільки тепер збільшився вдвічі (до 74 кв. м) і оновив інтер’єр.

Оновлений київський бутик оформлений у відомій для Bvlgari стилістиці, яку для бренду розробив дизайнер інтер’єрів Пітер Маріно. Саме він цього літа придумав архітектурну концепцію для флагманського магазину Будинку на Вандомській площі. Київський бутик також оформлений у теплій кольоровій гамі, побудованій на поєднанні бежевих та золотистих відтінків. Подібне колірне рішення викликає асоціацію з рідним для ювелірного Будинку Римом.

Римська спадщина проявляється у теплої атмосфері, а й у деталях. Наприклад, в інтер’єрі бутика використано багато мармуру, без якого неможливо уявити це місто, а бронзові грати з візерунком у вигляді діагональних ромбів – це вже відсилання до архівного ескізу брошки Bvlgari, яка так і не була випущена. Цей мотив можна побачити і в інших бутиках ювелірного Будинку.

У київському бутику представлені основні колекції бренду – Serpenti, Divas’ Dream, B.zero1, Bvlgari Bvlgari, а також широка лінійка годинників, у тому числі чоловічих, та аксесуари.

На честь довгоочікуваного відкриття до Києва привезли прикраси з колекції Bvlgari Heritage, яку ювелірний Дім почав збирати ще у 1990-х роках, повертаючи до власного архіву найрідкісніші та найцінніші експонати. На даний момент вона складається з приблизно 800 виробів. В Україну приїхало близько двох десятків прикрас.

Джерело