Які проекти представлять Україну на MIPIM 22?

У рамках заходу Ukraine at MIPIM (проект участі та просування українського ринку нерухомості на виставці) було презентовано основні проекти, які представлятимуть країну на міжнародній інвестиційній виставці MIPIM 2022.

Анна Нестуля

«Уже п’ять років ми збираємо ключових гравців на одному майданчику, Ukraine at MIPIM. Це приклад поєднання гравців нерухомості з метою гідно презентувати український ринок на міжнародній арені. Наше завдання як організаторів стежити за світовими трендами, фокусом міжнародних компаній, підтримувати комунікацію з іноземними гравцями ринку нерухомості та адаптувати українську програму на MIPIM», – повідомила керівник агентства Invest in Projects, співорганізатор Ukraine at MIPIM Анна Нестуля.

За її словами, актуальними ключовими трендами, що спостерігаються на глобальних ринках, є трансформація та діджиталізація офісів та міського середовища, розвиток логістичної нерухомості, зростання та диверсифікація ринку житла. Крім цього, окремим потужним фокусом для іноземних компаній, зокрема інвесторів, залишаються теми ESG (екологія, соціальна відповідальність, управління) та сталого розвитку.

На MIPIM 2022 від України буде представлено Promprylad.Renovation з Івано-Франківська, столичні проекти реновації «Арсеналу» та «Більшовика» компанії Q Partners, БФК «Метрополь» компанії Altis Holding, Lviv Tech City компанії UDP.

Свої проекти на виставці також презентують компанії Dragon Capital та Intergal Bud, STOIC Group.

Представник MIPIM в Україні Дмитро Допіро нагадав, що MIPIM із французької – це міжнародний ярмарок професіоналів нерухомості (Le Marché International des Professionnels de l’immobilier).

Дмитро Допіро

«2022 року головною темою виставки буде «Driving Urban Change». Боротьба за чисте повітря, вирішення транспортних проблем, комфортні умови для життя, роботи та праці городян – все це обговорюватиметься на численних конференціях на виставці. MIPIM 2022 відбудеться з 15 по 18 березня, і ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до колективного стенду українських компаній на MIPIM», – повідомив Допіро.

Участь у MIPIM 22 вже підтвердили Promprylad.Renovation, Toronto-Kyiv, Toronto Property Management, Q Partners, UDP, Altis Holding, Dragon Capital, Intergal Bud, Midland Development, Delta, STRIX, Masnavi Capital, Mandarin Plaza Group, Creator City, STOIC Group, CBM Forum, Arricano.

Участь України також підтримують EBA, Канадсько-українська торгова палата, Український клуб нерухомості, посольство України у Франції, КМДА та профільні міністерства.

Вперше проведена у 1990-му як захід для інвесторів та девелоперів, сьогодні MIPIM стала головною подією року серед професіоналів нерухомості, на якій обговорюють загальносвітові проблеми, тенденції та інновації у галузі.

Київ та українські девелопери беруть участь у заході з 2004 року. Останніми роками делегацію Києва очолював мер Віталій Кличко. Його участь привертала додаткова увага учасників MIPIM.

Джерело