Cartier та Tiffany & Co. відмовляються від російських діамантів

Провідні світові виробники ювелірних виробів почали відмовлятися від купівлі алмазів із росії.

Провідні світові виробники ювелірних виробів почали відмовлятися від покупки алмазів. Західні бренди вирішили не закуповувати російське каміння на знак протесту, хоча введені Євросоюзом і США санкції не забороняють подібні угоди.

Швейцарська група Richemont (у портфелі — всесвітньо відомі бренди Cartier, Van Cleef & Arpels, Piaget та Jaeger-LeCoultre) заявила про вихід із Ради з відповідальної ювелірної практики на знак протесту проти присутності в ній російської компанії АЛРОСА.

Раніше також стало відомо, що ряд брендів, включаючи Tiffany & Co (входить до LVMH), припинили закупівлі російських алмазів.

«Вже понад 20 років Tiffany & Co. прагне до того, щоб її продукція та кожен крок на шляху її створення сприяли благополуччю людей та планети. Tiffany & Co. повністю дотримуються рішень президента Байдена щодо закупівель непромислових алмазів російського походження», — прокоментували в компанії.

Французька корпорація Kering, що володіє, у тому числі ювелірними брендами Boucheron, Pomellato, DoDo та Qeelin, також виступила з ініціативою щодо припинення закупівлі російського каміння.

Читайте також: Auchan припиняє постачання та інвестиції на росії