Чому «Ашан» пішов із ТРЦ у Запоріжжі та Кривому Розі, і коли відкриється ТРК Lukianivka?

Генеральний директор девелоперської компанії Arricano Анна Чуботіна розповіла про підсумки 2021 року.

У портфель компанії входять ТРК Проспект та ТРЦ РайON у Києві, ТРК City Mall у Запоріжжі та ТРК Сонячна Галерея у Кривому Розі.

«Станом на середину 2021 року наш дохід збільшився на 19% у доларах США рік до року. Наповнюваність наших торгових центрів до кінця року становила майже 100%. Це технічна вакантність, що дозволяє покращувати простір торгового центру. Рік був результативним і для компанії, і для галузі: відкрилися нові торгові центри, а вакантність провідних ТРЦ була або нульовою, або технічною», — заявила Анна Чуботіна.

Анна Чуботіна

Товарообіг як у столиці, так і в регіональних проектах порівняно з 2020 роком збільшився на 15-20% у доларах США, а порівняно з 2019 роком — у середньому на 10%. Позитивну динаміку показали такі категорії, як “fashion”, “спорт”, “електроніка”, “товари для дому”, “ювелірні прикраси”.

Чому «Сільпо» замінив «Ашан» у двох ТРЦ компанії

В обидва проекти вже підписано супермаркети «Сільпо». За словами Анни Чуботіної, це дозволить оновити формат продуктового ритейлу, що відповідає запитам цільової аудиторії щодо комфорту та якості сервісу, а також розширити торгову галерею до 30% у кожному торговому центрі за рахунок товарних категорій, що показують зростання.

«Надалі ми будемо раді співпрацювати з Ашаном в інших торгових центрах. Ми вирішили співпрацювати з «Сільпо», оскільки формат їхніх супермаркетів відповідає запитам наших споживачів та підтримуватиме зростання товарообігів орендарів торгової галереї», — зізналася генеральна директорка Arricano.

Про новий ТРЦ Lukianivka у Києві

У 2022 році планується завершити конструктив будівлі, виконати більшу частину об’ємів по фасаду та розпочати інженерне облаштування. Також у планах компанії закінчити реставрацію двох пам’яток архітектури, які будуть інтегровані у проект. По адаптації концепції з урахуванням останніх вимог та трендів працюють із архітекторами Chapman Taylor.

«Зараз будуємо ТРК Lukianivka за власний кошт і найближчим часом очікуємо на отримання кредиту на добудову. Розраховую, що у другому півріччі 2022 року зможемо повернутися до переговорів із якірними орендарями. Відкриття ТРК “Lukianivka” заплановано на 2023 рік», – поділилася Анна Чуботіна.

Джерело