Естонський ТЦ Ülemiste планує прибудову багатофункціональної будівлі

Торговий центр Ülemiste планує звести багатофункціональну будівлю біля ТЦ до 2027 року.

Як повідомив директор ТЦ Ülemiste Гвідо Пярнітс, прибудова до центру Ülemiste становитиме 50 000 до 60 000 кв. м, і не буде призначено для розширення торгових площ.

«Наразі торгові центри розвиваються не у бік комерції, а у бік багатофункціональності. Додатковий обсяг площ буде призначений для розваг, публічних та медичних послуг. Ймовірно, ми відкриємо будівлю і з боку майбутньої міської площі, тож після розширення з’явиться багато локацій громадського харчування із терасами. Також досить пристойний обсяг площі займуть офісні приміщення, оскільки розширення має бути фінансово збалансоване, а з офісів у багатофункціональних центрах можна отримувати прибуток від оренди», – пояснив Гвідо Пярнітс.

На даний момент ТЦ Ülemiste становить майже 100 000 кв. м. Завершення будівництва прибудови заплановано на 2027 рік, коли збудують термінал Rail Baltic, з яким з’єднають прибудову.

Читайте також: Реновація латвійською: ТРЦ Spice інвестує сім мільйонів євро в проект з оновлення інтер’єру

За словами Пярнітса, проект більш значущий, ніж просто розширення ТЦ Ülemiste, тому що найближчими роками район кардинально зміниться.

«Тут буде кінцева станція Rail Baltic, просто у дворі нашого центру. З іншого боку – аеропорт, Ülemiste City. Тому нам також потрібно розширитися. Це не є суто діловим інтересом. Це те, що разом можна зробити для Естонії та Таллінна», — сказав Пярнітс.

Він додав, що будівництво розпочнеться у 2025 році, зараз тривають переговори з містом Таллінном.

Джерело