Colliers Ukraine шукатиме орендарів для Promprylad.Renovation у Івано-Франківську

Міжнародна компанія Colliers Ukraine підписала агентський договір із інноваційним центром Promprylad.Renovation у Івано-Франківську. Це відомий проєкт з ревіталізації території старого нефункціонуючого заводу "Промприлад".

Його перетворять на економічно-освітнє середовище для діяльності комерційних і соціальних ініціатив, зокрема рітейлерів.

Ми раді розширити географію наших проєктів, адже портфель Colliers Ukraine поповнився ще одним професійним об’єктом на заході України. Promprylad.Renovation – це найбільший сучасний приклад комерційної нерухомості Івано-Франківська, де об’єднуються компанії, які орієнтовані на застосування інноваційних підходів у робочих процесах та адаптацію бізнесу в динаміці змін, – каже провідний експерт Colliers Ukraine у сегменті торговельної нерухомості Ігор Заболоцький.

Яким будет Promprylad.Renovation?

Загальна площа об’єкту становитиме понад 40 тис. кв.м, у процесі ревіталізації промислової локації заплановано відновлення понад 28 600 кв. м. площ у наявних корпусах, і будівництво ще двох, приблизно на 12 000 кв. м.

До 40% відведуть під офісні простори, а на решті площ розмістяться акселератори, інкубатори, великий мейкерспейс, коворкінг, артцентр, дитячі розвиткові простори, готель і хостел-колівінг, фудмаркет, виставковий центр, ритейл тощо.

Colliers Ukraine відповідатиме саме за наповнення комерційних площ Promprylad.Renovation, тобто підбір орендарів. Мета компанії, створити унікальний тенант-мікс, що органічно поєднуватиметься із загальною концепцією проєкту.

Джерело: Commercial Property

Читайте також: WP Group відкриє п’ять ТЦ у Львівській області у 2023 році