Перші Zara, Bershka і Stradivarius під новими назвами відкриються в рф у квітні

Колишні магазини іспанської корпорації Inditex у Москві та інших російських регіонах відкриються вже у квітні цього року.

За словами керівника напряму оренди торгових приміщень Core.xp Надії Цвєткової, першим запрацює Zara у московському ТЦ "Авіапарк", але під назвою Maag.

Зазначається, що менеджмент у мережі залишиться незмінним, а найближчим часом завершиться доставка товарів та набір продавців.

Керівник департаменту торговельної нерухомості Commonwealth Partnership (CMWP) Ольга Антонова нагадала, що інші магазини Inditex також змінять назви в рф.

Pull & Bear працюватиме під вивіскою DUB, Stradivarius називатиметься Vilet, а Bershka змінить назву на Ecru.

Антонова наголосила, що торгові точки тепер мають нового власника. Ним стала група компаній Daher, заснована родиною з Лівану. Корпорація розвиває та управляє портфелем брендів від Adidas до Decathlon на Близькому Сході.

Inditex в рф

Раніше керівництво Inditex заявляло, що компанія готова повернутися до росії, якщо “ситуація зміниться”.

Незважаючи на те, що місцевий бізнес передано іншим партнерам, іспанська група зберегла можливість повернутись у партнерстві з близькосхідним покупцем.

За словами виконавчого директора найбільшого у світі рітейлера Оскара Гарсії, якщо така можливість представиться, Inditex буде виконувати свої операції у власних форматах з Daher у ролі франчайзі.

Сума угоди із ліванською компанією не розкривається, але відомо, що вона передбачає продаж будь-якої продукції Inditex у магазинах Daher, якщо тільки іспанська група офіційно не повернеться до країни.

Джерело:Известия”

Читайте також: Власник бренду віскі Jameson відновив поставки в росію