Цитрус відновлює роботу вже третього магазину в Запоріжжі

Цитрус відновлює роботу третього магазину в Запоріжжі, не дивлячись на складну ситуацію в місті. З 15 грудня знову запрацює магазин у ТЦ Україна за адресою пр-т Соборний, 147. До цього відновили роботу торгові точки за адресами: пр-т Соборний, 190 та вул. Запорізька, 1Б (ТРК City Mall).

«Ми прагнемо відновити роботу всіх наших магазинів та відкриваємо нові в містах, де це зараз можливо. По-перше, це робочі місця для українців і податки для підтримки економіки. По-друге — зручність для наших клієнтів, адже в магазині можна не тільки побачити товар перед покупкою, а й отримати вичерпну консультацію від наших спеціалістів», — поділилися в Цитрус.

Цитрус відновлює роботу вже третього магазину в Запоріжжі

У Цитрус в ТЦ Україна будуть доступні найпопулярніші товари: смартфони, павербанки, ноутбуки, техніка для дому та останні новинки від відомих брендів, таких як Samsung, Apple та realme тощо. Покупці зможуть придбати все необхідне для себе та підготувати новорічні подарунки для близьких — відкриття співпадає зі стартом новорічної акції та Цитрус готує знижки до 60% майже на всі категорії товарів.

Більше інформації про всі актуальні акції можна отримати в мобільному додатку, на сайті та у соцмережах Цитруса. А до новорічних свят у додатку ще й роздаватимуть плюшки у вигляді техніки та бонусів. Також у ньому можна швидко і зручно оформити замовлення та перевірити наявність товарів у найближчих магазинах — компанія дбає, щоб кожен міг оформити замовлення зручним способом.

«Ми раді, що ще один наш магазин у Запоріжжі знову буде зустрічати клієнтів. Такі події надихають нас не зупинятися, не дивлячись ні на що», — розказали представники Цитруса.

Читайте також: Понад 60% українців не планують відмовлятися від новорічного шопінгу