Decathlon остаточно йде з росії

Французька компанія Decathlon, один із найбільших ритейлерів спортивних товарів, вирішила остаточно піти з російського ринку. Як повідомляє РБК з посиланням на джерела на ринку торговельної нерухомості, компанія розглядає можливість продажу всіх активів цілком, або тільки нерухомості, що їй належить.

За оцінками консалтингової компанії Core.XP, в портфелі Decathlon в росії знаходиться не менше 135 тисяч квадратних метрів нерухомості, більша частина якої представлена окремими гіпермаркетами площею від 3 до 10 тисяч кв. м.

За даними на початок 2022 року, під управлінням компанії знаходилося 57 великоформатних магазинів. Спочатку компанія, поряд з Auchan та Leroy Merlin (також належать родині Мюльє) планувала продовжувати операційну діяльність у країні-агресорі в штатному режимі. Проте влітку плани Decathlon було скориговано.

Ритейлер оголосив про тимчасове закриття всіх торгових об’єктів та призупинення постачання продукції на російський ринок. Наприкінці червня, після короткого розпродажу стоку, ритейлер повністю припинив роботу в країні. На сьогоднішній день у мережі залишається 28 гіпермаркетів.

Читайте також: У Санкт-Петербурзі рекордно спорожніли торговельні центри