Індекс самопочуття рітейлу сягнув найвищої позначки з початку війни

Дмитро Топольськов, Голова Дослідницької групи Української Ради Торгових Центрів, керівник дослідницької компанії Ukrainian Research Bureau (URB):

«Індекс самопочуття рітейлу (RWBI) в Україні, по даним пілотажу, продовжує демонструвати позитивну динаміку і сягнув 29,3 пункти. Це найвищий показник з початку війни. В першу чергу це пов’язано з тим, що традиційно грудень є найбільш активним місяцем з точки зору купівельної поведінки».

Втім, майже кожний п’ятий ТЦ фіксував зниження відвідуваності, оскільки відбулись певні зміни з точки зору географії найбільш постраждалих регіонів від енергокризи. Також на трафік ТЦ продовжують негативно впливати повітряні тривоги.

Довідка. Індекс самопочуття рітейлу (Retail WellBeing Index — скорочено RWBI) розроблено в 2020 р. Українською Радою Торгових Центрів, який дозволяє в динаміці відстежувати рівень самопочуття рітейлу, враховуючі такі показники, як відвідуваність торгових центрів, вакантність площ в ТЦ та рівень ставок оренди. В пілотному режимі RWBI відстежується з серпня 2021 р.

Читайте також: Індекс самопочуття рітейлу в Україні демонструє поступове відновлення ринку