DeFacto, Sinsay та інші: одеський ТРЦ “Острів” підсилив tenant-mix та розширив орендну площу

У Одеському ТРЦ “Острів” триває відкриття нових брендів. Торговельний центр відкрився у історичному центрі міста у листопаді 2021 року, а тепер об’єкт розширює орендні площі.

В ТРЦ, площею 50 тис. кв м, вже успішно працюють супермаркет Сільпо,  LC Waikiki, Intimissimi, Calzedonia, COLIN’S, EVA, Puma, New Balance, ДРЦ FlyKids та багато інших мережевих операторів, розповідають УРТЦ в пресслужбі “Острова”.

kalzedoniya | 2

28 березня в ТРЦ відбулось розширення орендних площ до 20 тис. м.кв. в рамках відкриття нової фази об’єкту. Tenant-mix було підсилено такими орендарями як DeFacto та Sinsay.

de fakto | 3
synsej | 4

До відкриття готуються відомі світові та національні бренди Nike, Megasport  та Crocs. Нещодавно було підписано договори з брендами польської групи LPP, тож одесити чекають на відкриття магазинів Reserved, Cropp та HOUSE в “Острові”.

Читайте також: Весняне оновлення tenant-mix: у ТРЦ Nikolsky в Харкові відкрилися нові магазини

*Довідка. ТРЦ "Острів" працює в Одесі за адресою вул. Новощепний ряд, 2. Загальна площа проекту – 70100 кв. м, орендна – 37 800 кв. м. Загальна площа другої фази становить 30 700 кв. м, а орендна – 16043 кв. м. Концепція торгового центру – чітка сегментація, яка передбачає розміщення на кожному поверсі певної групи товарів.