Для співробітників та відвідувачів одеського ТРЦ Fontan Sky провели навчання з пожежної безпеки

Продавцям та відвідувачам ТРЦ Fontan Sky в Одесі співробітники ДСНС нагадали про правила пожежної безпеки та навчили користуватися вогнегасниками.

14 червня в ТРЦ Fontan Sky інспектори ДСНС розмовляли з людьми та нагадували їм елементарні правила пожежної безпеки: як поводитися у разі пожежі, як користуватися первинними засобами пожежогасіння тощо.

Городянам роздали листівки-нагадування. Крім того, для всіх бажаючих провели практичне заняття. Спікер ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко детальніше розповіла одеситам про правила користування вогнегасниками та показала, як їх застосовувати у разі потреби.

«Пожежі залишились. І зараз, під час воєнного стану, можливо, люди думають дещо про інше, і менш дотримуються правил пожежної безпеки. Такі профілактичні заходи ми проводимо систематично як до війни, так і зараз», — розповіла Марина Мартиненко.

Читайте також: У торгових центрах Дніпра встановлять дефібрилятори

Співробітникам торговельного центру нагадали, що вони несуть відповідальність за відвідувачів свого магазину, і, у разі пожежі, мають повідомити всіх покупців про НП та супроводжувати на вулицю.

Другою важливою темою порядку денного було питання вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Інспектори ДСНС роздали одеситам листівки з правилами поведінки у разі виявлення таких знахідок.

«Вибухонебезпечні предмети знаходили і до 24 лютого. І здебільшого і люди, і фахівці розуміли, як вони виглядають. Зараз, під час війни, такі предмети можуть мати будь-який вигляд. Якусь вибухівку можна залишити у тих же торгових центрах. Тому людям розповідаємо не лише про вибухонебезпечні, а й підозрілі предмети», — додала Марина Мартиненко.

Джерело