ТЦ у росії хочуть стягнути збитки та підняти оренду для нового McDonald’s

Власник петербурзького ТЦ «Смайл» та інші члени російської гільдії керівників та девелоперів почали звертатися до власника мережі колишніх ресторанів McDonald's у росії, з вимогою розірвати договір оренди або змінити його умови у бік збільшення оплати.

Власники петербурзького торгового центру «Смайл» направили звернення до нового власника мережі ресторанів McDonald’s у росії (нову назву «Смачно і крапка») досудову претензію про розірвання договору оренди та стягнення збитків. Як причина вказано зниження виручки після 15 березня 2022 року, коли ресторан перестав працювати, та ризик її падіння під новим брендом. Власникам «Смачно і крапка» необхідно збільшити орендні платежі вдвічі, щоб зберегти за собою приміщення.

У компанії пояснили, що при розробці концепції ТЦ Смайл розраховував отримувати додатково 10% трафіку за наявності у складі ТЦ відомого бренду – це стало причиною того, що McDonald’s орендував 323 кв. м “з вкрай низькою орендною платою”.

Власники ТЦ вважають, що припинення діяльності закладу не було форс-мажорною ситуацією, водночас у листі зазначають, що розміщення ресторану під новим брендом можливе за умови зміни розміру орендної плати та збільшення відсотка від обороту.

Нагадуємо, 12 червня в росії почали відкриватися ресторани McDonald’s під новим брендом «Смачно і крапка».