До дня народження Кобзаря: в ТРЦ Nikolsky пройде акція “Відкрий для себе Шевченка”

У харківському ТРЦ Nikolsky пройде акція “Відкрий для себе Т. Г. Шевченка”, приурочена до 209-ї річниці з дня народження великого Кобзаря.

Захід відбудеться 9 березня, повідомляє Харківська міська рада. В Управлінні у справах сім’ї та молоді також додали, що харків’яни зможуть взяти участь у конкурсах та вікторинах, присвячених життю та творчості поета, і отримати подарунки.

Мета акції – більше дізнатись про життя українського класика та його творчість. Охочі зможуть декламуватимуть вірші Тараса Шевченка. Усім учасникам акції вручать сувеніри.

Слова Кобзаря давно стали афоризмами, більшість із яких особливо актуальні в наш час, тому ми всі разом їх і згадаємо, – розповіли в управлінні.

Початок акції – о 16:30. Місце проведення – 1-й поверх ТРЦ Nikolsky.

Штучний інтелект у ТРЦ Nikolsky

Раніше ми розповідали, що Nikolsky першим в Україні використав в роботі торгового центру штучний інтелект.

Нейромережі створюють деякі рекламні макети та текстові описи, які вже можуть побачити відвідувачі.

Ідея використати для роботи ШІ виникла ще минулого року, напередодні повномасштабної війни, розповів маркетинг директор Дмитро Бушмакін.

За його словами, команда ніяк не могла визначитись із остаточним варіантом рекламного зображення. Тоді було вирішено спробувати згенерувати зображення за допомогою нейромережі і результат всім сподобався.

Звісно, повністю покладатись на штучний інтелект поки неможливо. По-перше, потрібно дуже детально прописати завдання для нейромережі, від цього залежить якість кінцевого результату.

По-друге, над отриманим візуалом чи текстом все одно має попрацювати редактор та дизайнер. А як виглядає створена штучним інтелектом реклама, дивіться в нашому матеріалі.

Читайте також: Помідорка, кефірка і баклажанка: VARUS вводить фемінітиви у назви продуктів