“Епіцентр” приватизував велике державне підприємство

Фонд державного майна 7 березня провів черговий аукціон. На цей раз на приватизацію виставили цілісний майновий комплекс ДП “Укроборонресурси”, переможцем конкурсу стало ТОВ “Епіцентр К”.

На сайті Prozorro.Продажі зазначають, що компанія запропонувала за нього майже 211 млн грн за початкової вартості 17,6 млн грн.

Всього у конкурсі взяв участь 21 покупець, а основним конкурентом Епіцентру було ТОВ “Констракшн Машинері”, який є офіційним дилером техніки JCB в Україні.

У ФДМ розповіли, що вказане підприємство “Укроборонресурси” займається комплексним переробленням та утилізацією майна концерну “Укроборонпром”.

Основний вид діяльності цього об’єкту – гуртова торгівля брухтом. Підприємство було збитковим цілих три роки поспіль і накопичило понад 3 млн грн боргів.

Чи впливає ДП “Укроборонресурси” на обороноздатність України? І чи можна його віднести до оборонного підприємства? Швидка відповідь – ні. Від “оборони” у них лише назва залишилась, – наголосили у фонді.

Що дісталось “Епіцентру”?

У власності Укроборонресурсів, які придбала компанія, дві земельні ділянки, одна в Києві на Саперно-Слобідському проїзді, а друга у місті Стрий на вулиці Соколівській. Загальна площа ділянок 18,28 га.

За умовами продажу, “Епіцентр” не повинен звільняти працівників підприємства протягом шести місяців та зобов’язаний розраховуватися з боргами.

“Епіцентр” побудує новий ТРЦ

Наприкінці лютого будівельний рітейлер повідомив, що планує збудувати в місті Буча новий, сучасний торговий центр.

Він стане символом відродження, оскільки розташований на місці зруйнованого окупантами “Епіцентру”.

Новий об’єкт буде двоповерховим, із торговою площею понад 60 тис. кв. м, а загальна площа становитиме близько 100 тис. кв. м, що в понад 5 разів більше за знищений ТЦ.

ТРЦ реалізують у новому для компанії концепті, частина торгових площ буде запропонована в оренду відомим українським та міжнародним операторам роздрібної торгівлі, розваг та громадського харчування. Інша частина буде самим “Епіцентром”. Детальніше про проєкт компанії, читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: Скільки магазинів відновили роботу в Україні за рік повномасштабної війни – дослідження RAU