До Хмельницького заходить нова мережа супермаркетів “ГРОШ”

У Хмельницькому планується відкриття першого супермаркету мережі “ГРОШ”. Це свідчить про те, що локальний вінницький рітейлер вийшов за межі одного регіону і почав освоєння нового ринку.

Розвиває цю мережу компанія “Науково-виробниче підприємство “Аргон”, також їй належать продуктові рітейлери “ГРОШ експрес”, “Пан Економ” та “К-маркет” у Вінницькій області.

Цього року компанія планує експансію у інші регіони країни. Один з перших супермаркетів “ГРОШ” у Хмельницькому відкриється за адресою: вул. Січових Стрільців, 5. Цю інформацію підтвердили у прес-службі компанії-забудовника “Комунбуд”, яка зводить один із своїх житлових комплексів у цьому місці.

Зазначається, що це буде першою спробою компанії закріпитися на ринку іншої, поки що сусідньої, області.

Нові ТРЦ у Львівській області

Раніше ми розповідали, що компанія WR Group планує відкрити п’ять торгових центрів у Дрогобичі, Трускавці та Львові протягом цього року.

Засновник компанії Петро Пуняк розповідає, що WR Group зараз активно розвиває формат ТЦ у невеликих містах.

Він пояснює, що через дорогий бензин та блокпости люди намагаються менше їздити до обласних центів і хочуть мати ТЦ у своїх населених пунктах.

Тому перші два ТРЦ – у Дрогобичі і Трускавці, мають відкритися вже у червні 2023 року. Наразі вакантність торгових площ становить близько 20%, а серед орендарів вже є Сільпо, Jysk, Люксоптика, Master Zoo, Алло, Prostor.

Детальніше про нові торгові центри від WR Group читайте в нашому матеріалі.

Джерело: All Retail

Читайте також: Colliers Ukraine долучиться до запуску інноваційного центру “Промприлад.Реновація”