Директором київського ТРЦ РайON призначено Ганну Погрібну

Девелоперська компанія Arricano повідомляє про нове призначення. Директором ТРЦ РайON з 18 липня призначено Анну Погрібну. Анна також виконуватиме обов’язки директора ТРК “Проспект”.

На новій позиції Анна займатиметься управлінням об’єктів, сприянням їхньої ефективної діяльності, подальшим розвитком концепції торгових центрів. У її планах посилення європейської орієнтованості ТРЦ, зміцнення партнерських відносин з орендарями та залучення нових клієнтів.

У фокусі уваги Анни в цей складний час залишиться безпека ТРЦ – для гостей, орендарів та співробітників об’єктів, що є першим пріоритетом для Arricano.

Анна здобула економічну освіту у Київському національному економічному університеті. Вона має успішний досвід управління командами у ритейлі. А саме понад дев’ять років обіймала посаду виконавчого директора KarKat Fashion Group, яка представляє в Україні бренди Women`secret, Springfield, Pedro Del Hierro.

«Професійне управління торговельно-розважальними центрами є необхідною умовою успішного розвитку об’єктів Arricano. Ми розуміємо, що разом із орендарями виконуємо важливі соціальні функції: працює бізнес, йдуть надходження до бюджету, клієнти мають змогу придбати необхідні речі, взуття, техніку тощо.Я впевнена, що успішний досвід Анни на боці орендарів буде цінний нашій компанії, а висока експертиза в рітейлі допоможе посилити ефективність співпраці з орендарями на основі партнерства та взаємної підтримки та активно розвивати соціальні та інноваційні проекти для аудиторії торгово-розважальних центрів. Рада приєднання Ганни до нашої команди», – прокоментувала нове призначення СЕО Arricano Анна Чуботіна.

«Торговий центр є найважливішим елементом сфери сучасної торгівлі, тому наше завдання: у період стрімких змін та посилення конкуренції забезпечувати не лише торговельну, а й соціально-комунікативну функцію ТРЦ з використанням сучасних та інноваційних технологій з метою залучення та утримання споживачів», — зазначила Анна Погрібна.

Читайте також: Директором з оренди ТРЦ Respublika Park призначено Олену Яценко