Adidas відновив роботу чотирьох магазинів в Україні

Великі міжнародні ритейлери поступово відновлюють роботу в Україні. Слідом за магазинами LPP відчинили свої двері чотири торгові об’єкти Adidas.

Вже працюють магазини у Житомирі, Львові та Ужгороді. Таку інформацію підтвердили RAU у німецького ритейлера спортивного одягу та товарів для спорту. Перший з них – Adidas & Reebok Дисконт-Центр Store – знаходиться у львівському СТРЦ Spartak, що на вул. Гетьмана Мазепи, 1 Б. Площа магазину складає 560 кв. м. Другий – у житомирському ТЦ Global UA на вул. Київська 77. Ще два магазини відновили роботу у «стріті» — у Львові на вул. Шевченка, 5 та в Ужгороді на вул. Петефі, 5. Також поновив роботу інтернет-магазин.

Про повернення до роботи в Києві, в мережі говорять, що «поки що конкретної інформації немає». До російського вторгнення в столиці працювало 18 магазинів мережі, таких форматів як Adidas, Adidas Originals, Adidas Kids і дисконт-центр Adidas & Reebok.

Нагадаємо, німецька компанія спортивного одягу Adidas 9 березня призупинила у росії роботу інтернет-магазину, а з 14 березня і роздрібних магазинів.

“Ми рішуче засуджуємо будь-яку форму насильства і солідарні з тими, хто закликає до миру”, – заявила представник Adidas.

Також компанія пожертвувала 1 млн євро на благодійні організації біженцям та дітям.

Довідка. Німецька компанія Adidas – один із світових лідерів виробництва спортивних товарів, заснована у 1924 році братами Дасслерами як Dassler. Сучасна назва з’явилася в 1948 році, після того, як брати припинили співпрацю і створили власні компанії. Адольф створив мережу магазинів Adidas, а його старший брат Рудольф – Puma, яка, до речі, також призупинила співпрацю з росією.

Читайте також: Міжнародні фаст-фуд-оператори відновлюють роботу в Україні