“Еко маркет” відкриває другий магазин у Херсоні

Мережа продуктових магазинів “Еко маркет” продовжує відновлювати роботу на деокупованих територіях. На початку березня ще один магазин відкрився у Херсоні по вулиці Блюхера, 52.

До окупації в місті працювало шість “Еко маркетів”, після звільнення роботу відновив спочатку один супермаркет мережі у ТЦ “Європорт”, а тепер і друга точка.

Рішення ухвалили зважаючи на зростання потреб і запитів мешканців прифронтового міста.

Місто й досі потерпає від невибіркових обстрілів, тож наша команда, як і всі херсонці, несе щоденний ризик для здоров’я і життя. Але наші магазини наближені й відкриті для людей – це принципова позиція компанії. Хоч ситуація у місті тривожна, під час обстрілів буває страшно – свою роботу в таких складних умовах наша команда сприймає, як особисту місію. Адже бачимо, наскільки мешканці Херсону зараз потребують якісного продовольчого забезпечення та впевненості у завтрашньому дні, – розповіла президентка торгової мережі “Еко маркет” Інна Мірошниченко.

Мірошниченко також розповіла, що нещодавно відкритий у ТЦ “Європорт” супермаркет зазнав пошкоджень. Магазин постраждав від обстрілу ракетних систем залпового вогню росіян.

На щастя, працівники змогли швидко зреагувати і захистити себе та покупців, тож обійшлось без жертв.

Попри це президентка мережі запевнила, що незважаючи на усі ризики та збитки мережа не планує згортати роботу в цьому місті. “Еко маркет” навпаки планує нарощувати свою присутність у Херсоні.

Повернення “АНЦ”

Раніше ми розповідали, що у Херсоні відновила роботу мережа аптек “Фармкопійка”, які належать холдингу АНЦ. У компаннії наголошують, що почали підготовку до відновлення роботи та відкриття аптек у місті вже у перші дні після деокупації.

В “АНЦ” наголошують, що вільний доступ до різних ліків та медичних товарів надзвичайно важливий для збереження життя та здоров’я людей. Тому для херсонців та мешканців області працює послуга доставки медикаментів.

“Фізичних” аптек, які відкрили двері для містян, наразі дві, перша працює за адресою вул. Людвіка Заменгофа 1, а друга – на вул. Херсонської дивізії 22А.

Джерело: RAU

Читайте також: “Сільпо” роздає ваучери на 6600 грн на купівлю продуктів – як їх отримати