Ексвласники намагаються позбавити ПриватБанк права власності на ТРЦ у Дніпрі

Госпсуд Дніпропетровської області має розглянути справу, в якій ТОВ «Місія-1» намагається позбавити ПриватБанк законного права власності на ТРЦ Приозерний у Дніпрі.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Зазначається, що провадження у справі відкрито в січні 2021 року.

«За ці майже 2 роки справа не зрушила зі стадії підготовчого провадження, яка за законом може тривати максимум 90 днів.

Все через узгоджені дії пов’язаних з колишнім керівництвом банку осіб, що направлені на створення перешкод для неможливості вирішення справи, та дії судів, які заохочують зловживання процесуальними правами.

І можливо дивно виглядає ситуація, за якої особа самостійно подає позов до суду для нібито захисту своїх прав та інтересів, а потім не дає суду розглядати відповідну справу. Але насправді все просто — поки розглядається справа, ПриватБанк позбавлений права розпорядження власним нерухомим майном через арешт, що накладений судом в межах цієї справи», — йдеться у позиції держбанку.

«Виходить, що судова справа стосовно ТРЦ Приозерний ще не вирішена, але нею вже 2 роки порушуються законні права державного банку», — додають у фінустанові.

У банку заявили, що «не втрачають надії», що суд ухвалить «законне і справедливе рішення».

ПриватБанк набув право власності на ТРЦ Приозерний у червні 2016 року в порядку звернення стягнення на іпотечне майно, передане ТОВ «Місія-1» в забезпечення виконання кредитних зобов’язань ряду юридичних осіб.

«Звернення стягнення відбулося за погодженням з боку ТОВ «Місія-1» з розрахунком боргу та вчиненням дій щодо звернення стягнення. Після закінчення строку позовної давності, у 2021 році, ТОВ «Місія-1» вирішило оскаржити право власності Банку на нерухоме майно ТРЦ Приозерний», — нагадали в банку.

Торговельний центр Приозерний знаходиться у Дніпрі за адресою вул. Боброва, 1. Загальна площа ТРЦ — 32,4 тис. кв. м. Первісна вартість набуття — 788,7 млн гривень.

Читайте також: В ТРЦ Ocean Plaza знову відкривається Ашан