Головний логістичний партнер McDonald’s йде з росії

Американська компанія Havi Logistics, головний логістичний партнер McDonald’s, йде з росії і розглядає різні сценарії з передачі бізнесу в країні. Компанія також працювала з IKEA, BP та OMV і керувала більш ніж десятьма розподільчими центрами.

Компанія також надавала повний спектр послуг з інтеграції ланцюжка постачання, займалася маркетингом, бізнес-аналітикою та надавала послуги з упаковки товарів. На сьогоднішній день Havi працює більш ніж у 45 країнах.

На російський ринок Havi вийшла 2003 року з відкриттям підрозділу «Рулог», засновником якого є німецька Havi Global Logistics GmbH. З McDonald’s компанія співпрацювала, у тому числі за напрямом маркетингу. Зокрема, у 1990 році компанія придбала бізнес MB Sales, що спеціалізувався на розробці дизайну та постачання іграшок для наборів Happy Meal.

Експерти зазначають, що хоча бізнес «Рулог» був відносно невеликим у масштабах російського ринку, для McDonald’s це був один із ключових партнерів, міцно інтегрований в основні бізнес-процеси компанії. У пресслужбі «Вкусно — и точка» підтвердили, що зараз продовжують працювати з компанією.

Читайте також: Helly Hansen пішла з рф