Епіцентр відкриє у Львові перший мережевий ТРЦ

У Львові анонсували відкриття нового торговельного центру “Епіцентр К”.

Новий торгово-розважальний центр «Епіцентр К» буде відкрито на об’їзній дорозі Львова біля ТРЦ King Cross у Сокільниках.

Наразі триває завершення робіт першої черги площею 50 тис. кв. м. Компанія хоче розширити проект до формату торгово-розважального центру.

«У новому форматі запустимо наш Епіцентр у Львові, який розташується на ділянці поряд із ТРЦ King Cross. У цьому ТРЦ ми орендуємо приміщення під Епіцентр площею 12 тис. кв. м, а поруч збудуємо першу чергу нового ТЦ «Епіцентр» площею 50 тис. кв. м. У подальших планах – розширення проекту до формату ТРЦ. […] Зараз триває розробка кінцевої планограми, поки некоректно називати його площу та інші подробиці, але цей об’єкт буде надзвичайно потужним», — розповів директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров у вересні 2021 року.

Новий “Епіцентр” – окрема торгова територія, фасад якої складе понад 500 метрів. В експлуатацію буде введено 240 тисяч квадратних метрів площ. У комплекс увійде хаб доставки, drive арена — окрема секція з будівельними матеріалами просто неба, а також великий продуктовий супермаркет.

Минулого року повідомлялося, що серед товарів, що пропонуються в гіпермаркеті, 60% займатиме продукція українських виробників. Сюди інвестують 10 млн. доларів, планують створити 2 200 нових робочих місць із середньою заробітною платою одного працівника 18 600 грн. Мережа сплатить, за прогнозами, 60 млн грн податків до місцевого бюджету та 140 млн до державного і представить понад 2 млн торгових позицій.

Читайте також: Епіцентр підтвердив захоплення своїх ТЦ у Херсоні