Епіцентр продаватиме меблі за допомогою AR-технологій

Незабаром клієнти інтернет-магазину epicentrk.ua матимуть змогу використати доповнену реальність для придбання меблів. Ця технологія дозволить максимально реалістично візуалізувати товар та показати, як він виглядатиме у конкретній кімнаті та інтер’єрі.

Впровадження AR-технології (від англ. augmented reality – доповнена реальність) у роботі інтернет-магазину epicentrk.ua стане можливим завдяки підписанню договору з компанією ARBrowser. Це започаткований українцями американський стартап, який займається візуальними технологіями для онлайн-ритейлерів. Завдяки інтеграції комплексного програмного забезпечення ARBrowser з інтернет-магазином компанія введе цілу низку інноваційних для українського ринку сервісів.

Зокрема, за допомогою функції доповненої реальності покупці зможуть через камеру свого смартфона або планшета подивитися, як виглядатимуть меблі в їхній кімнаті. Щоб скористатися цією функцією, клієнту компанії не потрібно буде встановлювати жодне програмне забезпечення — достатньо лише просканувати QR-код.

На сайті також з’явиться 360 HD-viewer, що дозволить переглядати меблі з різних боків і конфігуратор, який надасть можливість змінювати колір та окремі елементи меблів. Як працюватиме доповнена реальність від ARBrowser – дивіться у короткому відеоролику.

Як запевняє в. о. директора напряму «Меблі» компанії Епіцентр К Олександр Лук’янченко, інтернет-магазин ритейлера стане першим в Україні, який використовуватиме такі технології для продажу меблів.

«Пандемія COVID-19 суттєво прискорила розвиток e-commerce. Тільки в 2021 році онлайн-продаж цієї категорії товару в мережі Епіцентр зріс більш ніж на 50%, а частка e-commerce в обороті меблів перевищила 15%. З впровадженням технології доповненої реальності в роботу інтернет-магазину ми ще більше полегшуємо процес вибору та купівлі меблів для своїх клієнтів, а отже, можемо розраховувати на подальше покращення ефективності нашого онлайн-каналу», — зазначив Олександр Лук’янченко.

За його словами, аналітика продажу низки американських меблевих ритейлерів, які вже впровадили у свою роботу технології ARBrowser, свідчить про високу ефективність цього сервісу. У середньому інтеграція нових технологічних рішень інтернет-магазинами дозволяла збільшити конверсію вдвічі та скоротити кількість повернень товару на 30%.

Запуск нових сервісів на сайті epicentrk.ua заплановано на початок 2022 року. На старті компанія співпрацюватиме з кількома постачальниками та тестуватиме нові функції на обмеженому асортименті товарів. Спочатку це будуть найбільш популярні серед споживачів письмові столи, шафи, дивани та ліжка. На сайті інтернет-магазину такі товари виділять спеціальними позначками. У майбутньому компанія планує збільшувати пропозицію меблів, які можна буде вибрати через технологію доповненої реальності.

Нещодавно ми писали, що Епіцентр відкриває нові ТЦ у Харкові та Херсоні.