З Пікассо та Малевичем: Епіцентр відкриває новий ТЦ у Харкові

Наприкінці року національна мережа торгових центрів Епіцентру поповниться ще двома ТЦ інноваційного формату — у Харкові та Херсоні. Офіційне відкриття обох об’єктів заплановано на 25 грудня.

У дні святкового відкриття ТЦ у Харкові (на вул. Архітекторів, 7) стане не лише місцем активного передсвяткового шопінгу, а й художньою галереєю. На його території буде обладнано виставку всесвітньо відомих робіт з художнього музею в Пархомівці. Зокрема, у торговельній залі буде виставлено репродукції картин Пабло Пікассо, Казимира Малевича, Івана Айвазовського, Тараса Шевченка та інших відомих художників. Таким чином у компанії розраховують привернути увагу городян до одного з найкращих музеїв України, який володіє унікальною колекцією оригінальних предметів мистецтва.

Харківський новий торговий центр також цікавий тим, що попередній ТЦ «Епіцентр», який працював тут з 2010 року, було повністю демонтовано. При цьому всі конструкції демонтованого об’єкту компанія доставила до Запоріжжя, де повторно використовувала під час будівництва нового ТЦ. Таким чином, цей рециклінговий проект став частиною довгострокової стратегії компанії щодо екологічності та зменшення використання природних ресурсів, сировини та матеріалів.

На місці розібраного торгового центру компанія всього за 6 місяців збудувала новий двоповерховий ТЦ загальною площею близько 29 000 кв. м. Таке рішення дозволило суттєво розширити асортимент та подати покупцям усі інноваційні магазини формату shop in shop.

Зокрема, тут розміститься масштабний Food Market площею 2100 кв. м: з широким асортиментом продовольчих товарів, власним виробництвом, пекарнею та великим фудкортом.

Крім того, у ТЦ працюватимуть магазин побутової техніки та електроніки ЦЕ ТЕ, Студія Світла та Салон Килимів, зоомагазин Lapki та канцтовари Пиши-Малюй, Центр Меблів та Галереї Деко, Студія Інтер’єрів з великим вибором декоративних матеріалів для стін та парфумерно-косметичний бутік Mon Cheri, який пропонує якісну та натуральну продукцію для краси та догляду за тілом.

Для прихильників активного способу життя в ТЦ вже традиційно відкриється спортивний магазин Intersport, а також перший у мережі Епіцентр торговий об’єкт польського бренду спорттоварів 4F. Працюватиме у ТЦ та новий для компанії формат Expert з великим вибором товарів для полювання та рибальства, у тому числі зброї та човнів.

Серед інших об’єктів формату shop in shop слід зазначити Аптеку 100+, дитячий магазин E.Piс, оновлений Садовий Центр, Будинок Води, об’єднаний відділ інструментів та засобів захисту та новий концепт Автомол, де можна придбати автомобільні комплектуючі, запчастини, косметику, хімію тощо.

Значні площі у торговому центрі займатимуть відділи «Вироби з дерева» (2100 кв. м), «Сантехніка» (1 450 кв. м), «Покриття для підлоги» (1 225 кв. м) та «Будівельні матеріали» (1 200 кв. м). м). Загалом у новому ТЦ буде представлено понад 170 тисяч артикулів товару.

Також покупці зможуть скористатися послугами майстерні з виготовлення ключів Ключмайстер, послугами флориста у квітковому бутику Букет, доставкою товару додому та багатьма іншими сервісами. Для зручності автомобілістів компанія суттєво розширила паркування, обладнавши дворівневий паркінг на 435 паркомісць.

Щодо ТЦ у Херсоні, то цей торговий об’єкт по вулиці Нафтовиків, 37, був перебудований із гіпермаркету Нова Лінія. Компанія реалізує проект реформування будівельної мережі з метою збільшення асортименту товарів, їхнього кращого представлення та підвищення якості обслуговування покупців. Після перебудови торгова площа ТЦ зросла більш ніж на чверть – до 16 600 кв. м, а загальний асортимент збільшився до 123 тисячі артикулів.

Як і в харківському ТЦ, тепер будуть представлені всі інноваційні формати shop in shop, включаючи продуктовий Food Market, Аптеку 100+ та інші. Найбільшими відділами реформованого торгового центру будуть «Вироби з дерева» (понад 1 800 кв. м), «Сад та город», (1670 кв. м), «Покриття для підлоги» (1 220 кв. м) та «Декор» (1 140 кв. м). Поряд із ТЦ працюватимуть два вуличні майданчики: будівельні матеріали (на 740 кв. м) та садовий центр (215 кв. м).

Відвідувачі торгового центру зможуть придбати ароматну каву або хрумкий круасан у новому кафе формату to go. Серед інших додаткових сервісів для клієнтів будуть пересадка рослин, тонування фарб, оверлок килимових покриттів, різання металу тощо. Для автомобілістів поруч із ТЦ обладнано паркування на 250 машиномісць.

Фасади обох торгових центрів будуть реалізовані у новому форматі: з відкритими вітринами, яскраво виділеними вхідними групами та великими медіаекранами. Торгові центри будуть виглядати сучаснішими завдяки новій колірній гамі як на фасаді, так і в інтер’єрі ТЦ, а також використанню цифрових рекламних носіїв та навігації.

Забезпечуватимуть роботу нових ТЦ 800 співробітників: 550 у Харкові та 250 у Херсоні. При цьому торгові центри щороку переказуватимуть мільйони гривень податків та зборів до місцевих бюджетів.

Довідка. Компанія «Епіцентр К» — один із найбільших гравців українського ринку роздрібної торгівлі та лідер у сегменті товарів для дому та ремонту. Станом на листопад 2021 року ритейлер об’єднує 70 торгових центрів Епіцентр, які представлені у всіх регіонах України. До структури групи компаній також входить інтернет-магазин epicentrk.ua, 9 гіпермаркетів Нова Лінія та ціла низка виробничих активів у сфері агропромисловості, деревообробки та керамічної плитки.