Епіцентр профінансував придбання 20 реанімобілів на 55 мільйонів гривень

Епіцентр профінансував придбання вже 20 реанімобілів на 55 мільйонів гривень для потреб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, з них 14 через платформу UNITED24 в рамках підтримки ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Придбані автомобілі швидкої медичної допомоги типу C мають повний привід для покращення прохідності та обладнані всім необхідним, щоб швидко та безпечно доставити тяжко поранених до лікарні: апаратами штучної вентиляції легень, електрокардіографами, дефібриляторами-моніторами, вакуумними шинами та матрацами, кріслами для евакуації та ін. яка дозволяє рятувати життя людини.

«Країна-терорист не припиняє своїх цинічних дій і продовжує прицільно обстрілювати медичну інфраструктуру. 87 «швидких» окупанти знищили повністю, ще 353 автомобілі пошкоджено або вкрадено ворогом. Тому питання оновлення парку реанімобілів сьогодні на порядку денному, і ми вдячні кожному, хто долучається до цієї важливої ​​місії. Адже медичні працівники з першого дня війни залишаються на своїх робочих місцях та рятують життя українців, незважаючи ні на що. І кожен реанімобіль — це можливість бригади швидко довезти постраждалого до лікарні», — наголосив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час передачі автомобілів.

Придбані реанімобілі розподілені до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Донецькій, Миколаївській, Сумській, Запорізькій та Харківській областях.

«Життя людини – це найвища цінність у сучасному цивілізованому світі. Україна сьогодні бореться за свободу та незалежність. Наші лікарі під обстрілами здійснюють унікальні операції, витягують людей з-під завалів, а військових з поля бою, не шкодуючи власного життя, рятують життя іншим.

Ми зобов’язалися закупити та передати 55 бронешвидких та реанімобілів. Головна мета нашої благодійної ініціативи у її назві: «Рятуємо життя». І я переконана, що бізнес має бути завжди готовим допомагати, особливо в такий критичний період», — зауважила засновниця та голова ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега.

Госпітали на колесах – так називають реанімобілі медики екстреної допомоги. Медичні транспортування потрібні, як правило, дуже складним пацієнтам, які потребують допоміжного обладнання, апарату ШВЛ, постійного моніторингу — всіх тих умов, які можуть бути лише у реанімобілі.

«Нам дуже важливо отримувати нові авто, оскільки ворог завдає ударів по інфраструктурі міста, знищує наші автомобілі. Ти можеш бути суперкласним фахівцем своєї справи, але без апаратури шанси пацієнта зменшуються. Чим краще обладнана машина, тим більше шансів у пацієнта, а ми вже зробимо все, що від нас залежить», — розповідає Ольга Світлій, фельдшер Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харкова.

Нагадаємо, в Епіцентрі триває благодійна ініціатива «Рятуємо життя» із закупівлі 55 реанімобілів та бронешвидких. 14 таких автомобілів уже профінансовано компанією через платформу UNITED 24 у рамках підтримки ініціативи Першої Леді Олени Зеленської щодо придбання реанімобілів.

Читайте також: Український ритейл з початку вторгнення надав гуманітарну та військову допомогу на 1,4 млрд грн